İLHAN ZEYBEKOĞLU

President AIA, NCARB, BSA

ZEYBEKOGLU AND ASSOCIATES, INC

 

ZNA Boston merkezli, gelişmiş tasarım becerileri ve zengin iş geçmişleri olan yüksek tecrübeli mimar ve plancılar birliği, mimarlık, kentsel planlama ve iç mimarlık firmasıdır.  Tasarım ve proje yönetiminde mükemmellik ihtiyacına cevap verebilen, benzersiz tasarım kişilikli ve pragmatik becerikliliğiyle gelişen dinamik bir birlikteliktir. Müşteri gereksinimlerine dikkat edilmesi, planlanan zaman ve bütçe sınırları dahilinde mesleki taahhütlerin yerine getirilmesi ve titiz teknik başarı firmanın iyi bilinen özellikleri arasındadır. ZNA güvenilirlik, performans ve mükemmellik sağlayan bir deneyimle dinamizm, canlılık ve vizyon üretir.

 

ZNA, istisnai ve nadir bir deneyim dizisini yansıtan bir kimliğe sahiptir. 10 milyar doları aşan projelerle ulusal ve uluslararası alanda saygın bir firmadır. ZNA projeleri, kampüs ana planlarını, kentsel tasarım, yerleşim alanları, eğitim kurumları, ticari ve kurumsal tesisleri kapsar. Müşteriler Birleşik Devlet Federal Hükümeti, Massachusetts Eyaleti, Suudi Arabistan Krallığı, Harvard Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi ve ticari ve endüstriyel çalışma alanlarına sahip önemli kurumlardan oluşan bir liste içerir.

 

Toplamda 40 yılı aşan profesyonel tecrübeyle, çalışmaları büyük Amerikan şirketlerini de içeren projelerden yüzlerce çalışanın idaresiyle gerçekleşen organizasyonlara geniş bir mimari yelpaze sunar. Bu deneyim hem çağdaş mimaride en iyi bilinen yapıların yaratılmasında uluslararası kabul görmüş mimarlar ile olan erken çalışmaları hem de halen devam etmekte olan mimarlık ve kentsel planlamadaki önemli projelerin tasarımı, yönetimi ve tamamlanmasını yansıtır. Firma birçok uluslararası yarışmada aldığı birincilikle kendini ön plana çıkarmıştır.

 

2007'de ZNA, Pekin'de yeni bir şubenin kapılarını açtı. ZNA I ZEYBEKOGLU AND ASSOCIATES, BEIJING, LTD. ZNA'ya denizaşırı varlığını artırma fırsatı tanıdı ve şube hemen dünya çapında inanılmaz derecede yetenekli bir ekip oluşturmaya başladı. Mimarlar, kentsel planlamacılar, peyzaj mamarları, iç mimarlar ve grafik tasarımcılarının yaratıcı ekibi, birlikte geniş bir proje kapsamında çalışıyor ve karşılık olarak sürekli   dikkatli, sürdürülebilir çözümler sunuyor.

TR

EN

GR

FR