TR

EN

GR

FR

Aryom İnşaat insan odaklı anlayışı çerçevesinde, TRES Mimarlık Mimar Nüzhet Albayrak ile birlikte yarattığı konseptlerle, doğanın içerisinde, gürültüden, trafikten, beton yığınlarından uzak, özellikli konut projeleri üretmekte ve inşa etmektedir.

 

ARYOM kazandığı deneyimlerini konut inşaatlarına da aktararak, çalışma merkezine “insan” ı koyan, “iyi” ile yetinmeyen, her zaman “mükemmel” i hedefleyen, dünya standartlarıyla yarışacak düzeyde özgün ve yüksek kalitede yeni nesil konut projeleri üreten bir kurumdur. Tüm projelerinde malzemeden tasarıma, yaşam kalitesinden çevre uyumuna kadar her noktayı kusursuz bir biçimde planlayan, hayatı yaşanır kılacak detaylara, insanı insan yapan değerlere saygı ve özen gösteren, çevreye uyumlu, ülkenin ve dünyanın geleceğini düşünen, farklı ve katma değeri yüksek konut proje çalışmaları ve inşaatları ile yaşama özen katmaya devam etmektedir.

 

Anahtar teslimi inşaat platformunda her projenin başlangıcından tamamlanmasına kadar kendi standartlarını aşmayı hedefleyen ARYOM, konut projelerinde lokasyon seçiminden başlayarak, uzman ekiplerle doğal bitki yapısını ve jeolojik yapıları inceleyerek projelendirme sürecine geçer. Oluşturduğu konsept projelerden en uygun olanı seçerek iç tasarımcılarla günümüzün ihtiyaçlarına cevap verecek mahaller üretir. Tasarımlarını ve mimarisini tamamlayan ARYOM, uluslararası standartlara göre mühendislik hesaplarını yaparak  inşaat planlama grubu ile çalışmalarını tamamlar ve uygulama sürecine geçer.

 

ARYOM İnşaat tarafından şu anda yapımı devam etmekte olan "Aryom Koru" projesi, İzmir Gaziemir’de 72.000 m2  inşaat alanına sahip olup 425 daireden ve 2 Etap’tan oluşmaktadır. İzmir'i yepyeni bir yaşam konsepti ile tanıştıran, benzersiz sosyal donatılar ve konforlu konutlardan oluşan Aryom Koru' da 30 farklı tip daire seçeneği ile 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dışında bahçe ve çatı teraslı koru manzaralı lüks konutlar bulunmaktadır. İzmir’in yükselen değeri Gaziemir’de, üç tarafı Çatalkaya Koru’su ile çevrili, benzersiz doğası, konumu, konforu ve modern mimarisi ile şehir içinde konut yaşamının standartlarını yeniden belirleyen "Aryom Koru", benzersiz altyapısı ve yeşil mimarisi ile İzmir’e farklı bir konut ve yaşam kültürü sunmaktadır.

 

Havaalanı, Çevre Yolu, Fuar ve Çeşme Otobanı’nın hemen yanı başında, fıstık çamı ve yabani dağ kekiğinden oluşan Çatalkaya Korusu içinde yer alan "Aryom Koru"da, yaşam konforunu en üst seviyeye taşıyacak tüm detaylara sahip olup, yaşamı gerçek doğa ile bütünleştiren mimarisi, kat bahçeleri ve bitki havuzlu terasları, açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, fitness ve spa & wellnes merkezi, sauna, buhar ve masaj odaları, tenis kortu ve basketbol sahası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, tv konsol oyunları  salonları, cafe ve restaurant konsepti, yerden ısıtma ve akıllı ev otomasyon sistemi ve daha nice benzersiz proje özelliği ile farklılık yaratmaktadır.

 

Aryom Koru projesi ödüllü firmalar tarafından tasarlanan peyzaj ve rekreasyon alanı, asırlık zeytin ağaçları, palmiyeler, çam ağaçları, her mevsim çiçek açan bitkiler, yürüyüş parkurları, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, büyük açık çocuk oyun alanı yanı sıra, iki ayrı parselde, ikişer adet açık ve kapalı yüzme havuzları ile güneşlenme terasları bulunmaktadır. Aryom sorumluluğunda profesyonel site yönetimi kapsamında iki ayrı parselde, iki ayrı sosyal tesis mevcut olup, bu tesislerde; fitness merkezi, spor salonu, bay ve bayan soyunma odaları, SPA & Wellnes alanı içinde duş ve tuvaletler, sauna, buhar odası, masaj odalar,  genç hobi odası (tv konsol oyunları salonları), cafe konsepti ve çocuk oyun odası yer almaktadır. Konutlarda yerden ısıtma sistemi ve daire bazında ısı ölçer (pay ölçer) donanımı yanı sıra, akıllı ev otomasyon sistemi, 24 saat kesintisiz enerji, 24 saat sıcak su, vrf iklimlendirme sistemi, her daireye depo alanı, 24 saat kayıt ve izleme ile kameralı güvenlik sistemi, balkonlarda ahşap güneş panjurları ile kat bahçeli ve teraslı dairelerde yaratılan yeşil alanlar, koru manzarası ile bütünleşerek konforu doğa ile birlikte yaşama imkanı sağlamaktadır. Aryom Koru projesi tanıtım ve satışı için inşa edilen merkez bina, Gaziemir Belediyesi’ ne bağışlanarak proje bitiminde Aryom Kültür ve Sanat Merkezi olarak faaliyetlerine devam edecektir.

SİTEYE GİRİŞ